Послуги
Головна  E-mail
Розділи:
укр / рус / eng
Пошук
 Шукати
Опитування
Звідки ви дізналися про наш сайт?

Від партнерів
Від колег
Через пошукову систему
Через банер

Банери

Украинский портАл
META-Ukraine

Rambler's TopShop

Про компанію

       Ми розробимо стратегію Вашого фінансового зросту!

 
        Шановні пані та панове!
       
       Більш за все ми прагнемо допомогти Вам збагачуватися та інтенсивно розвивати бізнес. Наше щире прагнення допомагати у вирішенні поточних фінансових питань Замовника легко пояснюється: ми багатіємо разом із нашими Клієнтами – адже немає нікого вдячнішого за Партнера, якому ми допомагаємо заощадити на податках, виграти спори з контрагентами, укласти договори із торгівцем цінними паперами, страхувальниками, оцінниками за найвигіднішими цінами, навіть банально перевірити облік, скласти та здати податкову та бухгалтерську звітність. З нами легко, швидко і надійно, тому будьте готові підійматися до верхівки фінансового успіху.
       Група компаній МГА здійснює професійну діяльність на ринку фінансових послуг: проводить операції на ринку цінних паперів, страхування, оцінки активів, надає комплекс аудиторських, бухгалтерських та юридичних послуг.
       Можливість надавати послуги в повному обсязі та забезпечувати максимальну підтримку бізнесу в Україні нам допомагає здійснювати плідна співпраця з рядом фінансових організацій.
       Наша Компанія надає повний комплекс фінансових послуг комерційним та некомерційним установам, підприємствам з іноземними інвестиціями та нерезидентам усіх форм власності.
        Дякуючи досвіду наших співробітників в даній сфері, а також рівню кваліфікації сформувались чіткі принципи діяльності нашої компанії: відданість справі, чесність, принциповість, пунктуальність та впевненість в своїй компетенції.
        Головна мета роботи групи фінансових компаній "МГА Україна" - розробка і впровадження новітніх технологій управління на базі поглибленого аудиту, аналізу та реальної оцінки бізнесу Замовника.
       Аби досягнути бажаних результатів при вирішенні необхідних питань, ми пропонуємо Вам: частковий та повний цикл ведення бухгалтерського та податкового обліку з наданням усних та письмових консультацій; захист інтересів Замовника в контролюючих органах; врегулювання конфліктів при ліквідації, реорганізації чи банкрутстві; допомогу в підготовці бухгалтерської звітності відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності та інші послуги. Наша діяльність направлена на зниження ризиків фінансового характеру і на максимальний захист інтересів Клієнта.
       Ми надамо висновок про виконану роботу  необхідною для Вас мовою.
       Конфіденційність інформації гарантуємо.
       Цінова політика компанії індивідуальна для кожного Клієнта. Сума винагороди за надані аудиторські послуги залежить від стану бухгалтерського обліку, обсягу документообігу, ступеню автоматизації бухгалтерської роботи. 
 
З повагою,
Генеральний директор
Іванченко Ольга Сергіївна
 

Разроблено:
about:Blank design

  Вхід для адміністратора
Copyright © 2005, MGA
Всі права захищено.